JAKE VISION

TV & FILM PRODUCTION

O Nas

Jako wiodący gracz na polskim rynku telewizyjnym firma Jake Vision odpowiada za realizację odnoszących spektakularne sukcesy produkcji, które od lat podbijają serca widzów.

Współpraca z kluczowymi stacjami zaowocowała hitami takimi jak „Milionerzy”, „Ninja Warrior” oraz „Love Island”. Bogate doświadczenie oraz wiedza z zakresu mediów pozwalają nam odpowiadać na potrzeby tak rodzimych, jak i zagranicznych klientów, w tym korporacji i domów mediowych.

Na czele firmy stoi uznany producent i reżyser Beerend Jan Kepinski, który odpowiadał za reżyserię m.in. „Tańca z Gwiazdami” oraz „Dzień Dobry TVN”. Wspiera go doświadczony, międzynarodowy zespół gwarantujący zarówno fachowe wykonanie, jak i świeże spojrzenie na każdy potencjalny projekt. Firma nieustannie inwestuje w najnowsze technologie, zapewniające najwyższy poziom realizowanych produkcji.

W 2019 r. wykonaliśmy kolejny krok w rozwoju firmy, przejmując większość udziałów DGA Studio i produkując nasz pierwszy serial, „Motyw”, na zlecenie stacji TVN.

Zaufali nam m.in. TVN, Polsat, TVP1, TVP2, TTV,VIVA! czy Edipresse.